Depo Taşımacılığı

Depo Taşımacılığı

Son zamanlarda depo faaliyeti yürüten firma ve işletmelerin sayısı oldukça arttı ve bu durum, depo taşımacılığı konusunda sektörde bir ihtiyaç ortaya çıkardı. Günümüzde mevcut depolama alanlarını yeterli bulmayan veya aylık bazda küçük olsa bile birkaç yıllık bazda değerlendirildiğinde ciddi tasarruflar sağlayacak daha iyi imkanlara sahip ortamlar arayan müşteriler de bu süreçte ciddi oranda arttı.

Depo taşımacılığı alanında profesyonel firmalar iki farklı hizmet sunmaktalar ve bu hizmetlerden bir diğeri ise depo ihtiyacı duyan müşterilere alan kiralamak olarak özetlenebilir. Yani bu alanda dilerseniz mevcut deponuzu farklı bir depoya taşıyın, dilerseniz depo ihtiyaçlarınızı direkt olarak bizimle karşılayın. Bu konuda tercih tamamen sizin.

Bu alanda hizmetlerimizden faydalanan çok sayıda müşterimiz bulunduğunu ve, kısa süreli olarak şehir değişikliği yapıp ev eşyalarını gittiği yere götürmek istemeyen müşterilerimiz olduğu gibi, yüksek maliyetli depo kiraları nedeniyle bizlerden depo ihtiyacına yönelik hizmet alan müşterilerimizin de bulunduğunu belirtmek isteriz. Anlayacağınız üzere depo taşımacılığı hizmeti oldukça geniş bir alanı kapsamakta.

Armağan Nakliyat olarak firmamız, sektördeki her yeniliği her gelişmeyi en başından itibaren yakın takibe aldığı için de depo taşımacılığı hizmetleri konusunda da çoktan gerekli yatırımları yapmaya ve uygun ortamı sağlamaya devam ediyor.

Depo taşımacılığında bizi rakiplerimizden ayıran en büyük farkımız ise, hem depo nakliyesi ihtiyaçlarınıza uygun yeni nesil araçları filomuza katmamız ve de diğer tüm teknolojileri de yakından takip ederek yatırım yapmaktan yana hiçbir şekilde çekinmememiz diyebiliriz.

Depo Nakliyesi Süreci Nasıl İşliyor?

Her hizmetimizde olduğu gibi depo taşımacılığı hizmetimizde de öncelikle ekspertiz hizmeti ile gerekli tespitleri yapıyoruz. İster deponuzu bir yerden başka bir yere taşıyın, ister depolama ihtiyaçlarınıza yönelik alan ihtiyaçlarınızı gidermeye yönelik hizmetler tercih edin, ilk aşamada ekspertiz hizmeti ile size ve eşyalarınıza en uygun ve pratik ne tür çözümler üretebileceğimizi tespit ediyoruz.

Sonrasında profesyonel ekiplerimizce paketlenen ve titiz bir şekilde uygun araçlarımıza yüklenen eşyalarınız, ister bizim depolarımıza, isterseniz sizin belirlediğiniz depoya taşınıyor ve paketleri itina ile açılarak yeni adresinize yerleştiriliyor. Bizim depomuzdan faydalanan müşterilerimizin isteğine bağlı olarak, eşyaların paketleri ve ambalajları açılmadan muhafaza edilmesini dilerlerse, aynen o şekilde de diledikleri kadar kalacak şekilde eşyaların deponuzda muhafazasını sağlıyoruz.