Ekspertiz Hizmeti

Ekspertiz Hizmeti

Taşınma gibi yorucu ve stresli bir sürece başlama evresindeyseniz profesyonel bir destek almak hayatınızı oldukça kolaylaştıracaktır. Profesyonel hizmetin önemli gereklerinden biri ise ekspertiz hizmeti olarak adlandırılan ön hazırlık aşamasıdır. Bu hizmet profesyonel firmalar tarafından sizlere ücretsiz bir şeklide sunulmaktadır ve Armağan Nakliyat olarak bizler bu hizmeti size en detaylı şekli ile her detayı göz önünde bulundurarak sağlamaktayız.

Ekspertiz Hizmetinin Süreçleri ve Detayları

Taşınma kararını aldığınızda temasa geçtiğiniz firma siz talep etmeden ücretsiz bir şekilde ekspertiz hizmetini size yönlendirecektir. Armağan Nakliyat olarak bizlerin ilk önceliği ekspertiz sürecinde müşterilerimizin tüm soru işaretlerini ve merak ettikleri konuları açıklığa getirmektir. Bununla birlikte taşımayı düşündüğünüz mekanın konumunu, çevresini, asansör kurulabilecek ortamların tespitini, eşyalarınızın hacmini ve ortalama maddi değerini belirliyoruz.

Bu süreçte müşterilerimizin haklarını da koruma altına aldığımız bir sözleşme hazırlıyoruz ve sözleşme içerisinde eşyalarınızın hangi tarih ve saatte alınacağı, hangi adrese ortalama olarak hangi saatte ulaştırılacağı, eşyalarınızın maddi değerinin tespiti sonrasında sigortasının yapılması ve taşınma sürecinin toplam maliyeti de belirlenmiş oluyor.

Eşyalarınız için en uygun taşıma hizmetinin hangisi olacağına ve eşya hacminize göre en uygun aracın belirlenmesine de bu aşamada karar verilir. Profesyonel firmaların bütün detayları ve planlamaları belirlediği aşama olan ekspertiz süreci, hizmet almak üzere olduğunuz firma hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Hizmet almak üzere olduğunuz firmanın yeterli tecrübeye sahip olup olmadığını veya hizmet mantalitesini, ekspertiz sürecinde rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Şayet firmanın yeterliliği konusunda kaygılarınız olursa, bu hizmeti ücretsiz alacağınızdan ötürü, firmaya gönül rahatlığı ile olumlu veya olumsu geri bildirimizi yapabilirsiniz.

Armağan Nakliyat olarak bizler, ekspertiz sürecinden teslimat sürecine kadar tüm aşamalarda, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için elimizden geleni yapmaktayız. Gerek ekspertiz hizmetlerimiz gerekse ayrıcalık diğer tüm aşamalarımız için firmamız ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Şimdiye kadar sağladığımız hizmetlerimiz ve memnun müşterilerimizin yorumlarını incelemek için referanslarımıza da göz atabilirsiniz. Armağan Nakliyat ile yaşayacağınız taşınma deneyiminiz ile, uygun fiyat esnekliğini de fark ettiğinizde, sektörden beklentilerinizin hayli yükselmesine neden olacaktır.