Kurumsal Şirket Taşıma

Kurumsal Şirket Taşıma

Armağan Nakliyat olarak bizlerin en çok referans aldığı konulardan biri de kurumsal şirket taşıma faaliyetleri olarak adlandırdığımız hizmetlerden oluşmaktadır. Nakliyat hizmetlerimiz bünyesinde bulunan bu kategorinin, taşımacılık sektörünün en çok uzmanlık gerektiren ve en titiz çalışılması gereken hizmet alan olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Fakat Armağan Nakliyat ile gözünüzün arkada kalmayacağından emin olabilirsiniz.

Gerek Trabzon ve çevresi gerekse civar bölgeler ve ülke geneli olarak da hizmet verebilmekte olduğumuz kurumsal şirket taşımacılığında, yaşanma olasılığı oldukça yüksek pek çok sorunun çıkması mümkün. Bu tür yüksek risk barındıran bir hizmetin profesyonel olmayan firmalar tarafından sağlanması is en son isteyeceğiniz şeylerden biri olacaktır.

Hız ve Çabukluk

Kurumsal işletmelerin faaliyet gösteremediği her saat, işletmenin dezavantajına olacaktır ve konusunda yetkin olmayan firmalar ile bu süreci zaten oldukça riskli bir şekilde yürüteceğinizden, işin içine bir de hızı veya çabukluğu katmaya çalıştığınızda ise işler iyice çığırından çıkabilir. Bu tür durumlarda taşınma süreciniz büyük bir kabusa dönüşecektir.

Armağan Nakliyat ile şimdiye kadar taşınmış olan sayısız kurumsal işletmenin memnuniyeti üzerine kurulmuş olan tecrübeden siz de sonuna kadar faydalanabilir,  uzman kadrolarımız işlerini büyük bir titizlikle, süratle ve çeviklikle yürütürken sizler ise bir kenarda çayınızı kahvenizi yudumlayarak

yeni işletmenize yerleşmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Armağan Nakliyat kalitesindeki tüm firmalar sizi bu süreçte en stressiz ortamda ağırlarken, işletmenizin taşınma işlemini de en profesyonel şekilde sürdürüyor olacaklardır. Kurumsal şirket taşımacılığında en önemli konulardan biri ise evraklar, klasörler ve bilgisayarlar gibi, hem remi işlemlerinizin muhafaza edildiği hem de yıllardır titizlikle tutulan arşivlerinizin muhafaza edilmesidir.

Çünkü bütün üst düzey firmalar sigorta hizmeti sunmalarına rağmen, bu tür dosya ve evrakların maddi bir değer ile karşılık bulması mümkün olmadığından ve sigorta yapılsa bile zarar görmeleri durumunda evraklarınızın veya arşivlerinizin geri getirilmesinin pek mümkün olmamasından ötürü en çok dikkat edilmesi gereken konulardan birini bu kısım teşkil etmektedir.

Siz de işletmenizi gönül rahatlığı ile taşıyıp, eski adresinizden son derece düzen ve intizam ile çıkarılan tüm her şeyin, ayı titizlikle yeni adresinize yine düzen ve intizam şeklinde yerleştirilerek, kullanıma hazır bir şekilde size sunulmasını istemez misiniz? O halde bizi arayın. Sizlere en iyi şekilde yardımcı olalım.