Labaratuvar Nakliyatı

Laboratuvar Nakliyatı

Armağan Nakliyat’ın ayrıcalıklı hizmetlerinde fark edeceğiniz üzere bir sınır yok. Her kategoride sizlere tam destek ve eksiksiz hizmet vermeyi kendine bir borç bilen firmamızın laboratuvar nakliyatı faaliyetleri ile de gözlerinizi kamaştıracağından eminiz.

Laboratuvar ortamında bulunan eşya v malzemelerinizin yüksek hassasiyette olan yapılarından ötürü, bu hizmetlerimizi sadece konusunda uzman olan personelimiz ile yürütmekteyiz. Diğer tüm hizmetlerimiz gibi laboratuvar nakliye hizmetimizde de sizi en memnun müşterilerimiz arasına dahil etmeyi hedefleyeceğimizden şüpheniz olmasın.

Laboratuvar Nakliye Süreci Nasıl İşliyor?

Diğer tüm faaliyetlerimizde olduğu gibi öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile sizleri buluşturuyoruz. Laboratuvarınızda yer alan tüm malzemelerinizi ve eşyalarınızı yakından görüyor, buna göre de  size en uygun hizmetin nasıl sağlanması gerektiğini netleştiriyoruz.

Ekspertiz sürecinde taşınma sürecinin bütün evrelerini planlayıp, her şeyin bu plana göre eksiksiz işleyeceğini belirten, ayrıca müşterilerimiz ile aramızda var olacak hizmeti resmileştiren bir sözleşme hazırlıyoruz. Sözleşmemizi hazırlamamızda asıl amacımız müşteri haklarını korumak olduğu için, yine bu süreçte tüm malzeme ve eşyalarınızın maddi değerlerinin belirleyerek sigorta hizmetimize dahil ediyoruz. Sigorta koşullarını da yine hizmet sözleşmemize ilave ederek o konuyu da resmiyete kavuşturuyoruz.

Akabinde laboratuvar taşımacılığı konusunda uzman olan ekip arkadaşlarımız ile taşınma sürecini başlatıyoruz. Bütün kırılgan ve teknolojik malzemelerinizi pür dikkat bir şekilde, en ince noktalarına varana kadar hasar görmeyecek bir paketlemeyle güvene alıyor, demontaj gerektiren bütün mobilya ve raflarınızı söküyoruz. Her malzeme ve eşyanızı kendi özelliklerine uygun olacak şekilde itina ile paketliyoruz.

Paketlenen malzeme ve eşyalarınızı size ve laboratuvarınıza özel olarak tahsis ettiğimiz aracımıza büyük bir özenle yerleştiriyor, eşyalarınızın araç içi güvenlik tedbirlerini arttırıyor ve yeni adresinize ulaştırmak üzere yola çıkıyoruz.

Yeni adresinize ulaştığımızda, tüm eşya ve malzemelerinizi büyük bir itina ile adresinize ulaştırıyor, paketlerini yine aynı titizlikle açıyor, montaj gereken mobilya ve malzemelerinizin montajını yapıyor, diğer tüm eşyalarınızın da dilediğiniz gibi yerleştirilmesini sağlayarak, yeni mekanınınız anahtar teslim olarak kullanımınıza hazır bir şekilde sizlere sunuyoruz.

Bütün bu hizmetlerimizi gerek Trabzon, gerek çevre iller gerekse tüm Türkiye çapında alma olanağını da siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.