Mağaza Taşımacılığı

Mağaza Taşımacılığı

Genellikle daha yoğun lokasyonlara geçiş yapma amacı güden mağazaların önündeki en büyük engellerden biri taşınmadır. Mağaza taşımacılığı konusunda sektördeki faaliyetlerden haberi olmaya birçok mağaza ise taşınma fikrini aklına gelir gelmez öteler. Oysa ki bu konuda da hizmetler veren ve son derece etkili çözümlerle ihtiyaçlarınızı karşılayan Armağan Nakliyat olarak bizler, mağazanızı taşımanın oldukça kolay bir yolunu sizler ile buluşturuyoruz.

Askılı sistemlerimiz ile gerek giyim mağazalarının tüm askılı ürünlerini ütüsü dahi bozulmadan aracımıza yerleştiriyor, kolilerde bulunan açılmamış ürünleri ise yine kolileri açılmadan araçlarımıza yüklüyoruz. Sökülmesi ve demonte edilmesi gereken bütün araç gereçlerinizi söküp güzelce paketliyoruz.

Yeni adresinizde araç gereçlerinizin tekrar montajını yapıyor ve mağazanızı yeniden düzenlemenize yardımcı oluyoruz. Hangi ürünleri nereye koymak isterseniz o şekilde yerleştirilmelerini sağlıyoruz. Askılı bölmelerimizde muhafaza edilen ürünlerinizi hazır duruma getirilen askılarınıza yerleştiriyor ve koli halindeki ürünlerinizi de yine istediğiniz şekilde düzenliyoruz.

Mağaza Taşımacılığında Önce Güvenlik

Malumunuz ki gerek giyim olsun gerek çok farklı hizmetler sunan farklı mağazacılık hizmetler olsun, taşınma sürecinde en önemli şey ürünlerin zarar görmeden taşınmasıdır. Zira bu ürünler mağazanın hem sermayesi hem de kazanç kaynağı olacağından ötürü, ürünlerin güvenliği en önemli öncelik halinde kabul edilmelidir. Taşınma sürecinde bu konu ile ilgili olarak her türlü önlemin alınması, profesyonel firmaların zaten yaptığı bir işlemdir.

Armağan Nakliyatta bu süreç öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmetleri ile başlatılmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile sizi bizzat adresinizde ziyaret ederek eşyaların ve ürünlerin genel durumları yerinde görülür. Bu şekilde size nasıl bir hizmetin sağlanması gerektiğine yönelik bilgiler ve planlamalar detaylandırılmış olur.

Ayrıca bu süreçte müşterilerimizin haklarını güvence altına almak adına bir hizmet sözleşmesi imzalanır ve bu sözleşme içerisinde eşya ve ürünleriniz kapsayan sigorta hizmeti de bulunmaktadır. Ekspertiz sürecinde eşya ve ürünlerinizin ortalama maddi değerlerini de tespit edip, sözleşmede bulunan sigorta hükümleri içerisinde bu tutarlar da belirtilecek şekilde güvenceniz oluşturulur.

Mağazanızı taşırken yaşanabilecek hem maddi hem manevi tüm hasarların önüne geçmek adına bizler hiçbir adımı atmaktan kesinlikle çekinmeyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim en büyük hedefimizdir.