Şehir İçi Eşya Taşımacılığı

Armağan Nakliyat olarak Trabzon genelinde profesyonel hizmetlerimiz ile sizlere pratik ve güvenli çözümler sunmaya devam ediyoruz. Gerek Trabzon merkezinde gerekse ilçelerinde şehir içi eşya taşımacılığı konusunda her türlü beklentinize müşteri odaklı çözümler ile yaklaşıyor ve yaşayabileceğiniz en konforlu taşınma sürecini deneyimlemenizi sağlıyoruz.

Şehir İçi Hizmetlerimizde Süreç Nasıl İşliyor?

Öncelikle konusunda uzman olan personelimiz sizi evinizde ziyaret ediyor ve ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz kapsamında hem sorularınızı yanıtlıyor hem de evinizin ve eşyalarınızın taşınma öncesi bilinmesi gereken bilgilerini toparlıyor. Eşyalarınızın genel durumu ve ortalama maddi değerini tespit ediyor, asansör sistemimizin konumlandırılabileceği alanları tespit ediyor ve eşyalarınız için en uygun aracın hangisi olacağını belirliyor.

Bütün bunlar belirlendikten sonra firmamız ile sizin müşterimiz arasında, hizmetimizi resmiyete kavuşturmak adına bir sözleşme hazırlanıyor ve bu sözleşme ağırlıklı olarak müşterilerimizin haklarını koruma altına alıyor. Eşyalarınızın ortalama maddi değeri de sözleşmede belirtilerek, eşyalarınıza yine sözleşme ile ilişkili bir sigorta hizmeti tanımlanıyor. Bu sayede güvenli bir hizmet vereceğimizi sadece sözlü olarak ifade etmiyor, bu sözümüzü resmi bir format üzerine inşa ediyoruz. Ayrıca sözleşmemizde, taşınma işleminin başlanacağı gün ve saat ile birlikte, sona erdirileceği tahmini zamanı da belirtiyoruz ve yeni evinizi size söz verdiğimiz saatten daha erken bir şekilde teslim etmeye büyük gayret sarf ediyoruz.

Ekspertiz, sözleşme ve sigorta hizmetlerimizin ardından süreç aktif olarak başlıyor ve uzman kadromuz ile belirttiğimiz saate kapınızda oluyoruz. İşinde profesyonelleşmiş kadromuz, tüm eşyalarınızı özelliklerine göre, büyük bir titizlikle ambalajlıyor ve paketliyor. Yine aynı titizlikle asansör sistemimiz ile pratik bir şekilde adresinizden çıkarılan eşyalarınız büyük bir özveri ile, sizim için tahsis ettiğimiz araca yükleniyor.

Yükleme işlemi de son bulduktan sonra, önde biz arkada ise değer verdiğiniz tüm eşyalarınız, yeni adresinize doğru yola çıkıyoruz. Taşınma sürecinde en dikkatli olduğumuz evrelerden biri de bu yolculuk evresi oluyor. Zira biz son derece dikkatli olsak da kontrolümüz dışında olayların geçekleşebileceği yerlerden biri trafikte seyir halinde olduğumuz bu evre oluyor.

Yeni adresinize gelindiğinde tekrardan asansörlü sistemimiz ve uzman ekiplerimiz devreye girerek, hızlı, pratik ve güvenli bir şekilde, eşyalarınızı dilediğiniz şekilde yerleştiriyor ve içerisinde huzur ile yaşamanızı temenni ettiğimiz yeni yuvanız siz değerli müşterimize teslim ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir