Şehirler Arası Eşya Taşımacılığı

Geniş yolları ile birlikte şehirler arası eşya taşımacılığı hizmetine elverişli olan Trabzon evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı gibi tüm hizmetlerin sunulduğu bir şehir olarak da tanımlanabilir. Nitekim firma olarak uzman ekibimizle birlikte çalışıyor, en iyi deneyimi elde etmenizi sağlıyoruz. Farklı bir şehre taşınma durumu ile karşı karşıya kaldığınız anlarda dahi uzman ekibimiz ışığında yardımınıza koşuyor, %100 müşteri memnuniyeti elde etmenizi mümkün hale getiriyoruz. 

Günümüzde insanlar yeni iş imkanları, eğitim durumu, daha sosyal bir yaşantı gibi arzular ile mekan hatta şehir değişikliğini tercih edebiliyorlar. Kimi işletmeler ise ticaretlerini daha büyük oranlara çıkarma amacı ile orta ölçekli şehirlerden büyük şehirlere yönelmeyi tercih edebiliyorlar.

Ne amaçla olursa olsun, Armağan Nakliyat olarak şehirler arası eşya taşımacılığı ihtiyaçlarınızı en etkili şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Trabzon başta olmak üzere, Karadeniz Bölgesi’nin ve diğer tüm bölgelerin tamamına hizmetlerimizi ulaştırmak için var gücümüz ile çalışıyoruz.

10 yılı aşkın süredir devam ettirmekte olduğumuz faaliyetlerimizi her geçen gün daha pratik hale getiriyor, bu sayede uzun, yorucu ve stresli bir taşınma sürecinden sizleri kurtarıyoruz. Şehirler arası alanda taşımacılık hizmetine ihtiyacınız oluştuğu an bizi arıyorsunuz ve sonrasında ne mi oluyor? Sonrasını uyurun birlikte inceleyelim.

Armağan Nakliyat Ayrıcalığı

İlk olarak taşımayı düşündüğünüz adresinizi profesyonel ekibimizle ziyaret ediyoruz ve sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlıyoruz. Ekspertiz hizmetimiz süresince eşyalarınızın kaplayabileceği alan, ne kadar maddi karşılığına tekabül ettikleri, ne tür bir araç ve hizmetin sağlanması gerektiği, maliyet vs. gibi konuları netleştiriyoruz.

Ekspertizin ardından satın almak istediğiniz hizmet hakkında sözleşme düzenliyor ve süreci resmileştiriyoruz. Eşyalarınıza ekstra güvenlik önlemi olarak da sigorta hizmeti ilave ediyoruz. Yani eşyalarınız bizim sorumluluğumuz altında iken başına bir şey gelse bile ya aynını alıyor ya da muadilini bulup teslim ediyoruz.

Daha sonra da yine uzman personellerimizce tüm eşyalarınız büyük bir titizlikle paketleniyor. Her eşyanız kendi özelliğine göre farklı farklı şekillerde dikkatlice paketlenir ve taşıma esnasında kesinlikle sürtme ve çarpma konusuyla çizik veya ezilme gibi sorunlar yaşamazsınız.

Aracımıza itina ile yüklenen eşyalarınız güvenli bir şekilde streçlerle de sargılanarak daha da güvenli hale getirilip, yeni adresinize bizzat bizim tarafımızdan götürülüyor. Yeni adresinize geldiğimizde ise eşyalarınız yine aynı itina ile paketlerinden çıkarılıyor ve siz nereye diliyorsanız biz oraya yerleştiriyoruz.

Bütün bu hizmetlerde biz Armağan Nakliyat’ın tek bir amacı var. O da müşteri memnuniyetini en üst seviyede yakalamak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir