Şehirlerarası Ofis Taşımacılığı

İşletme taşımacılığı son günlerde eski dönemlere nazaran daha yaygın diyebiliriz. Bunun başlıca sebepleri firmaların daha da bilinçli hale gelmeleri ve teknolojinin bu alanda da işleri oldukça kolaylaştırması diyebiliriz.

Armağan Nakliyat olarak biz şehirler arası ofis taşımacılığı konusunda da rakiplerimizin hayli önünde konumlanmış durumdayız. Gerek sağladığımız hizmetlerin pratik ve kaliteli olması, gerek profesyonel bir ekiple çalışıyor olmamız, gerekse yeni nesil araçlar ve teknolojiler nedeniyle sektörde parmakla gösterilen firmalardan biri haline geldik.

Hem Trabzon, hem tüm Karadeniz ve hem de tüm diğer bölgeler de dahil olmak üzere, A’dan Z’ye taşımacılık ihtiyaçlarınızı köklü çözümler ile yerine getiriyoruz.

Ofis Taşımacılığında Doğru Adres

Trabzon başta olmak üzere ülkemizin tüm bölgelerine faaliyetlerimizi götürmekteyiz. Şehirler arası düzeyde sadece ev değil ofis ve işyeri taşımacılığı hizmetimizin de bulunduğunu bilmenizi isteriz

Ofis taşıma sürecini en başından en sonuna kadar itina ile yürütüyoruz. Şehirler arası ve şehirler içi  tüm faaliyetlerimizde ücretsiz eksper hizmetimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Montaj ve demontaj ekibimiz sökülmesi gereken eşya ve mobilyaların tespitini yaparken, uzman personelimiz eşyalarınızın kaplayacağı alan, eşyalarınızın maddi değerleri ve size sağlanacak hizmet türü ile ne tür bir araç tahsis edileceğini belirliyoruz.

Ekspertiz süreci sözleşme ve sigorta hizmetinin tanımlanması ile sona eriyor. Sözleşmemizde müşterilerimizin haklarını koruma altına alıyoruz. Sigorta hizmetimiz ile taşınacak eşyalarınızı sigorta altına alıyor ve karşılaşılabilecek hasar görme gibi durumlar için sorumluluğu üzerimize alıyoruz.

Sonrasında montaj ve demontaj ekibimiz sökülmesi gereken eşya ve mobilyalarınızı söküyor. Tüm eşyalarınız itina ile özel olarak paketleniyor. İşletmenize veya ofisinize ait yazışmalar, dosyalar, arşivler gibi özel statüde taşınması geren malzemeleriniz ise bir çalışanınız eşliğinde personelimiz tarafından tahsis edilen araçlara titizlikle yükleniyor.

Eşyalarınızı yeni mekanınıza getiriyor ve yine büyük bir titizlikle paketlerini açarak dilediğiniz yerlere yerleştirilmesini sağlıyoruz. Montaj ekibimiz montaj gerektiren mobilya ve eşyalarınızın kurulumunu yapıyor. Tüm Eşyalarınız yeni adresinizde kullanıma hazır hale getirilerek teslimatımızı söz verdiğimiz gibi hasarsız ve güvenli bir şekilde yapmış oluyoruz.