Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Nakliye ve taşımacılık sektöründe işini layığıyla yapan çok sayıda firma bulunmaktadır fakat bütün sektörlerde oluğu gibi bu sektörde de işini iyi yapmayan oldukça fazla firmanın olması da gayet normal. Peki gerçekten profesyonel olan bir firma ile profesyonel olduğunu iddia eden vasat bir firmayı birbirinden nasıl ayırırız? Bu sorunun cevabı oldukça basittir. Gerçekten profesyonel olan bir firma size sigortalı nakliyat konusunda kapılarını ardına kadar açacaktır. Vasat firmalar ise bu konuya net bilgiler vermek yerine genel bilgiler vererek yaklaşacaktır.

Armağan Nakliyat olarak bizler tüm hizmetlerimizde, hatta tek bir parça eşyanızın taşındığı parsiyel taşımacılık faaliyetlerimizde dahi sigortalı nakliye ayrıcalığını sunmaktayız. Sadece sigorta sunmakla kalmıyoruz. Hizmet alımınızdan önce ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile ön bilgiler ediniyor ve size sağlayacağımız hizmetin tüm detaylarını planlayıp daha sonra somut adımlara geçiş yapıyoruz.

Ekspertiz hizmetlerimiz esnasında taşınacak olan eşyaların ortalama maddi değerini belirliyor, müşterilerimizin haklarını koruma altına aldığımız hizmet sözleşmemizi hazırlıyoruz. Sigortalama hizmetimizi de bu sözleşme içerisinde bulunduruyor ve size verdiğimiz sözleri resmi evraklarla kalıcı hale getiriyoruz.

Vasat bir firma size yazılı bir sözleşme ve sözleşme içerisinde yer verilen bir sigorta hizmeti sunmaktan mutlaka çekinecektir. Oysa profesyonel firmalar, neyi nasıl yaptıklarından ve konularına uzman bir yaklaşımla eğildiklerinden emin oldukları için sözleşme düzenlemekten veya sigorta yapmaktan hiçbir şekilde çekinmeyeceklerdir.

Armağan Nakliyat Farkı

Armağan Nakliyat, sizlere sunduğu tüm hizmetlerde sigortalı nakliye imkanını sağlamaktadır. Her ne kadar sigortaya gerek bırakmayacak düzeyde güvenlik önlemlerini alıyor olsa da kontrol dışında gerçekleşebilecek binde bir ihtimali dahi göz ardı etmeden, önce müşteri yaklaşımı ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Şehir içi, şehirler arası, ev veya işletme, tümden veya parsiyel, askılı tekstil veya depo taşımacılığı gibi her türlü hizmetimiz de dahil, gerek ekspertiz gerek sözleşme gerekse sigorta yapılmadan yerine getirilmemektedir.

Sektöre adım attığımız ilk günden bu yana tüm odağımızı müşteri memnuniyetine çevirdiğimiz firmamızla, şimdiye kadar sayısız müşterimizi yeni adreslerine taşıdık, sayısız depo ihtiyacına çözümler sunduk ve çok sayıda parsiyel taşımacılığını mutlu müşterilerimizin teşekkürleri ile sonlandırdık. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.